Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

MAX YÜRÜMÜOOOOOO

slm arkadaşlar benim 4 aylık rotum var onu sokaga cıkartıorum dolaştırmak için ama hemen yere oturuoo apartmana dogru koşmaya başlıoo ben bunu nası yürütebilirim kopegimi dolaştırmak istioruma ama o oturuooo yardımcı olurmusunUZ???????

img

reiss

18 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya güven eksikliği war yada o bölgeyi başka köpekler sahiplendiyse ondan istemiyodur.BU ARADA O İLANA BAK SONRA GÖRÜŞELİM

kopeğin rot olduğuğ için biraz şanslısın eline sevdiğibir yiyecegi al ve dışarı çıkınca yavaş yavaş ver kopeğinzin sokaktan korkmasının sebebpleri(daha önce hiç çıkmamış olması görmediği farklı bir ortama anidan çıkarmaya çalışmayın benim hatirladığım kadarıyla kopeğiniz daha çok küçüktü bu yüzden henüz sahiplenme dürtüsü tam olarak gelişmemiştir yani şimdilik oyun oynayarak çıkarın ) eğer oynamayı seviyorsa sevdiği bir oyuncağı alarakta dışarı çıkabilirsiniz yani yaavaş yavaş çıkarın ilk olarak apartmaını içinde oynayın belli bi süre sonra apartmanın kapısını açın oyuncağı biraz uzağa atın geitrdiğizaman sevin aferim deyin bu şekilde kolay bi çalışmayla kopeğinizin korkusunu yenerek dışarı çıkarabilirsiniz

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ