Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpekleri çook seviyorumm.. ve evde bakabilceğim evcil köpek arıyoruum

meraba ben bu siteye yeni üye oldumm.. ben köpekleri çook seviyorum ve evde bakabilceğim evcil, oyuncu, sevimli, küçük vee tuvalet alışkanlığı olan( evi pisletmesiiin ) bir köpek arıyoruum. cins olarak DACHSHUND , BEAGLE , GOLDEN RETEİEVER yada TERRİER düşünüyorumm. fakat küçük ve sevimli başka bir cinste olabilirr. yardımcı olursanız sevinirim. ücret önemli değill ama çokta pahalı olmasın daha önce köpeğim vardı terrier cinsi ama öldü:(( bakamıcağımdan şüpheniz olmasın. bakamıcak olsam neden alayım ki?? sonuçta onlarda can taşıoo...

img

sekerrr

18 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim bir dobermanım var 6 aylık erkek ankaradayım.klubesiyle birlikte vermek istiyorum.ilgileniyorsan buraya mesaj bırak ben sana e mailimi veririm.iyi bayramlar

SLM arkadaşım kopeginle ben ilgilenirim tabi kaç para istedigine baglı sen fiyatı yazz bende ona göre bişey solimm saldırgan deill dimi bizi ısırmasın yani:))))neyse cevabını bekliorum...

img

reiss

18 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

reiss KESİNLİKLE saldırgan diil am sahibini dehşet bi şekilde koruyo.msn i ver ordan görüşelim.çünü ben bu işi yapmıyorum bi öğrenciyim daha bakamadığım için satıyorum yani esnek dawranabilirim.ve klübesinidee fiyata dahil ediyorum çünkü bi işime yaramicak.ayrıca 1 aylık mama tasma zincir top tarak mama kabı bunlarıda işime yaramadığı için hediye edeceğim msn i yaz görüşelim

arkadaş bende ilgilenebilirim senin bu dobermanla benim mail adresim [email protected] bi konuşsak iyi olur. Görüşmek üzere.

img

dogusucar

18 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ