Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

Birbiriden güzel 2 akvaryum!!!!!

Arkadaşlar taşınma sebebiyle 2 adet dev akvaryumlarımı satmak zorundayım...biri 2,65 metre uzunluğunda her şeyiyle mükemmel ciklet akvaryumu diğeri 1,75 metre uzunluğunda full bitkili tropikal balık akvaryumu.ilgilenen arkadaşlara duyrulur....

img

kutlukaya

19 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kutlu selam 175 lik akvaryum ile ilgili detaylı bilgi alabilirmiyim. Ben İstanbul'' dayım mail adresim [email protected]. Elinde benzer boyda akvaryum olanlar mail atabilir...

img

black77

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi akşamlar.bende 175''lık akvaryum hakkında bilgi,resim ve fiyat istiyorum.ciddi alıcıyı[email protected]

img

alperen007

18 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2.65 in fiyatını yazarsanız ve anlaşabilirsek hemen almak isterim.mümkünse bendede 1 metrelik bir akvaryum var onu da size takasla [email protected]

img

kürşatsongül

18 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Kutlu Bey , 1.75 lik akvaryumunuzla çok ilgiliyim. Şehir olarak neresi ? Ankara''da oturuyorum. ve fiyatını riz ediyorum. Mutlu yıllar Şafak

img

tropical

18 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşk.ederim,ben maraştayım,1,75 lik akvaryumda tropical balık besliyorum bunlar ,2 ad ay ışığı gromi 2 ad sarı 2 ad mavi 2 inci gromi 2 ad tetra 3 adet kırmızı ve mavi gökkuşağı 5 adet büyük melek lepistes plati labıo ve neon var yani bol balık ayrıca içi komple bitki dolu amazon limon anubıas kaşık amazon saz çınar var,dış motorum gayet güçlü mobilyalı kısaca hoş bir akvaryum.büyük olan ise (harikulade bir akvaryum)ciklet besliyorum bitki yok bol kayalık ve bol ciklet türü balık var ayrıca bu akvaryumun lambası orjinal balık lambası benden önceki sahibi yurt dışından getirtmiş 3 adet lambası var bir tanesi mor renk balığın üzerideki çıplak gözle görülmeyen renkleri ortaya çıkartıyor,akvaryumlarımla ilgili daha anlatacak çok şeyim varda detaylara girmeyeyim.fiyatlarına gelince küçük akvaryum,600 büyük akvaryum ise 1500 ytl istiyorum,inanın hiç fazla fiyat vermedim......

img

kutlukaya

19 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR KUTLU KAYA   ARKADAŞIMIZIN KUTLUAKVARYUM İLE HİÇBİR ALAKASI YOKTUR BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZIN BİLGİSİ OLSUN....................kutluakvaryum..............

SAYGILARIMLA

img

almoly

18 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

...kutlu kaya arkadaşımızın benim ile hiç bir alakası yoktur... .........................kutluakvaryum..........................

img

kutluakvaryum

18 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ