Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

egitimli kopek yardım edermisiniz..

arkadasımda italyan teriyeri var.. 35 gunluk kopegin tuvalet egitimini veremedik.. kopegin, balkona tuvaletini yapmasını istiyoruz.. su an kopek kakasını ıslak beze yapıyo fakat cişini buldugu yere yapıyo(kaldıgı oda hariç) yardımcı olursanız seviniriz.. şimdiden tesekkurler.. saygılar..

img

msimsek

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yardım ederim tabi ama bir şartım var sizin msn adresinizi alabilirmiim::))))))) diğer okuyan arkadaşlar yanlış anlamayın ben bu arkadaşı yakından tanıyorum

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] yardımınızı bekliyoruz...

img

msimsek

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın ben sizi bir arkadaşımla karıştırdım kopeğinizi ilk gün tamamen balkonda bırakın yuvaletini yaptığını gördüğünüz anda kapıyı açın ve hemen sevin yani ona iyi bişi yaptını hisseettirin oynadıktan sonra balkonun diğer oda ile olan kapısını açık bırakın ve odanın yerlerine kolonya dökün ve bu şekilde 1 hafta çalıştıktan sonra diğer odalarda aynı şekilde çalışarak eğitimi kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz kolay gelsin unutmayın sabır çok önemlidir ama kopeğiniz ilk yuvaletini mutlaka arka balkona yapmalıdır eğer başka yere yaparsa dışkısını atmayın oradan alın ve balkona götürün yaptığı yeri koku kalmayacak şekilde silin ve alkol ve ya kolonya dökün

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkur ederim egitimli kopek bugun baslayalım egitime..

img

msimsek

ÖZEL MESAJ