Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

sonu boyleymıs!!!

arkadaslar tum yardımlarınız ıcın saolun ama rorı ıkı gun once kaza ıle oldu.ınanın saatlerce sevgılı dostum ıcın agladım elımden gelenı yaptım ama omru bu lkadarmıs rorının cok uzuluyorum.cokk.herseye ragmen cok savımlı afacan bır koppektı.ozellıklede egıtımlıkopek sen bana cok yardımcı oldun cok saol.eve geldıgımde goremedım yolun kenarına yıgılmıs lkalmıstı .kan ıcındeydı heryerı ama yasıyordu kesık kesık nefes alıyordu anlamadım nolduunu zıncırıde kopmustu kandan cımenler hatta kapı bıle kıpkırmızı olmusta zavallıcım acıdan ınlıyordu.:((ustumu degıstırmeden veterınere gıttık bacagı kırılmıs ve kemık dısarı cıkmıstı.kanı temızleyıp yaryı dezenfekte edınce dehset bır bacak ortaya cıkmıstı.cok korkuyordum ve veterınerler benı sakınlestırmye calısyordu.ona o kadar baglanmıstım kı ne oldugunu anlıyamadım.ayrıca bogasındada kesıkler vardı.bunu kımın yaptıgını anlaamadım kopek mı?ınsan mı?bılmıyorum.ertesı gun hastaneye geldıımde veterıner kadın bısı solemedı ve kopegımın yanına goturdubenı rorı oracıkta yatmıstı hareketsızdı ama gozlerı acıktı.veterıner bana eve goturunde son bırkez yuvasını sahıbını gorsun dedı ve oda benımle bırlıkte geldı 1 saat sonra tıtremeye basladıgını farkettım.bana baktı basını kaldırdı ve ınlemeye basladı bagıtıyodu.veterıner uyutucu bır ıgneyle kopegmı uyuttu.en ıyıs boyleydı kopegınız acı cekmesın dedı.ben anlamadım ılk basta ama sonra acısız bır sekılde oldurmustu kopegımı o 2 yıl onun ıcın neler yaptım canım kopegım.umarım huzur ıcınde yatar......mınık rorı:((

img

ca_su

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok üzüldüm başın sağolsun ama ne oldu nasıl oldu anlayamadım nerdeydi ki

img

pilars

18 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende hıcbır sey anlayamadım hatta nasıl öldügünüde bılmıyorum hanı gelıp bırı öldürse dıyecem benım kopegıme nefretle bakan bırıde yok zavallıcım hele o bacak nasıl o hale geldı bende bılmıyorum ya bır bacak kırılıpta kemık dısarı kadar cıkarmı yanı derının ustune onun ıcın bayagı bır guc uygulamak lazım ya kopek öldürdü dıyecem bu cıvarda onu bu hale getırecek kopek yokkı.ılk defa basıma bole bısı gelıo.cok uzuluyorum ya resımlerını oturma odasında kaldıdımkı bakınca aglamıyayım dıye olan oldu artık yapacak bırsey yokk ölmesini bende istemiyorsum.arba carptı dıyecem bahceye araba gıremez yanı baglanmıstıtda zıncırle zıncırde kopmustu bogazında ve vucudunun bazı yerlerınde kesıkler derın yaralar vardı kasten kımsebırsey yapmaz rorıye cunku onun kımseye zararı yoktuuu...:((

img

ca_su

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ