Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

egitimli kopek ne olur yardim et

merhaba benim cok sevdigim 6 aylik erkek bir american cockerim var.disari gezmeye cikardigim zaman ne bulursa yiyor hatta baska kopeklerin diskilarini :( veteriner bir ilac tavsiye etti aldim o ilaci ama faydasi olmadi ne yapacagimi sasirdim.vaz geciremiyorum cok uzgunum bu yuzden :( bir tavsiyen var mi arkadasim?

img

bruceulku

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya kopek çimenlkte filan yeşillikte yiyomu yani veteriner hangi vitaminleri verdi birde ne yediğini tam yazarsan sana yardım cı olabilrim birde öle bişi yaptıında hayır de dışarda gezdirirken serbestmi bıarkıosunuz bu sorulara cevap verirseniz sorunu kolaylıkla halledebiliriz hatta ist iseniz gelip yardımcı bile olabilirim bu konuda

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cok tesekkurederim gercekten evet parkta gezerken yiyor bulundugumuz yerde buyuk bir park var ve cok fazla kopek var ara sira serbest birakiyorum deter diye bir ilac tavsiye etti veteriner birde adii simdi hatirlamiyorum ama oldukca iyi bir vitamin veriyorum hergun bir tane mama olarak ise yine vet tavsiyesi hill`s yavrular icin kuru mama veriyorum hayir diyorum eger ben yakininda isem yapmiyor yada tasma ile gezdirirsem yapmiyor kizacagimi biliyor ama serbest biraktigim da yapiyor ve ben hayir dedigimde yakininda degilsem yine de devam ediyor cok uzgunum cok kotu bir aliskanlik edindi :(

img

bruceulku

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu alışkanlığı yenmek için kopeğinizi bir müddet sevk kayışı veya flex ile gezdirin yabancı bir cisim yediinde hemen çekin ve sert br ses onu ile hayır deyin bunu söyledikten sonra yediği maddeye tekrar yaklaştırın yemeğe kalkırışsa çok sert olun yada acı biber sürün tekrar yedirin tekrar yemeğe kakarsa şiddet bile kullanablrisiniz ama çimen yediği zaman kızmayın çünkü bunu karın ağrısından dolayı da yapabilir eğer çimen yerse dışarda biraz bekelyin yediklerini geri çıkaracaktır söylediklerimi uygulayın büyük olasılıkla olumlu sonuç alacaksınız eğer bunlar yetmezse a-mail adresime yazın çünkü buradan herkesi takip edemiyorum karışıyor [email protected]

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ