Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

95x40x50 180 lt. satilik akvaryum

Merhaba ! Olcu : 95x40x50 180 lt. Cam kalinligi : 8 mm, alt ve ustten kayitli. Kullanim suresi : 1 yil kadar temiz kullanilmis Aydinlatma tertibati : Mevcut. Ozellikler : Mdf ahsap kapak, ici straforla kapli alt tabla. Cift tarafli ithal dekor. Buhar cam kapaklari mevcut.İstenirse konmayabilir. Kapak sol parca yedek olarak vardir, degistirilebilir. Satis nedeni: Daha buyuk bir akvaryuma gectim. Satis Fiyati: 100 YTL Saygilar, slm'' lar. Resim icin ; http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1931536 Mehmet Dizdar, 4.levent-Istanbul, 16 Kasım 2005 Tlf: 0537 3257100

img

shadowman

20 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar bazi arkadaslar soruyor, akvaryumun hicbir sorunu yok, ucuz olduguna gelince fazlaliktan dolayidir, 300 lt lik yeni bir tanka gectigim icin satiyorum, burda ticaret yapmi yoruz. Yoksa bu fiyata ancak kapak yaptirilabiliyor, tabii ugrascak kimse bulabilirsek... ben ozel yaptirdim ve gordum. MDF cok dayanikli bir ahsap, kesinlikle sudan etkilenmiyor. Bu hobiye yeni baslamak isteyenler yada daha saglikli ebatlarda tank'' ini genisletmek isteyenler icin ideal bir akvaryum. Temiz 50-60 cm'' lik standart ve kapakli akvaryumu yavru yada karantina akvaryumu olarak takas icin degerlendirebilirim. Leptosoma yada dis filtre ile takas edebilirim. Saygilar, sevgiler iyi baliklar...

img

shadowman

ÖZEL MESAJ

Fiyati 90 YTL yaptim, son fiyattir lutfen pazarlik yapmayin. Arkadaslar lutfen durust olalim sozumuzun arkasinda duralim, Insanlari gereksiz yere oyalamayalim. Hrk selamlar...

img

shadowman

ÖZEL MESAJ

merhaba bende 55 30 40* orjinal sehpalı mas akvaryum var. o kadar ahım şahım degil ama iş gorur. daha buyuk bir akvaryuma baya ihtiyacım var. eger degiştirmek istersen ben ozellıklerini ayrıntılı anlatırım orta bir yolda anlasırız sanırım. [email protected] mail adresim iyi gunler

img

freefire

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ! Bu istedigimi yavru akvaryumu yapmak yada degisik bir tur daha beslemek icin dusunuyorum. Bana resmini atarmisin, nekadar zamandir kullaniyorsun, kac mm, ne durumda. Hoscakal... email: [email protected]

img

shadowman

ÖZEL MESAJ