Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

İÇİM KIPIR KIPIR :-)))))))

ARKADAŞLAR BUGÜN Bİ AKVARYUMCUYA TESADÜFEN GİRDİM VE 40 MİLYON MAFRAF YAPIP ÇIKTIM BİR TANE SELALE TARZINDA FİLTRE VE ISITICI ALDIM BİR PAKET KARİDES VE SANYU MARKA YEM ALDIM KAPLUŞUMA HEDİYE OLARAK BİR TANEDE VİTAMİN VERDİLER HAFTADA BİR SUYUN İÇİNE ATMALIYMISIM DOĞRUMU SİZCE?? ŞİMDİ İŞTEYİM EVE GİDİP BİRAZ ÖNCE AKVARYUMUMA TAKMAK İSTİYORUM ONALRI BU YÜZDEN İÇİM KIPIR KIPIR SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM HEPİNİZE İYİ GECELER KAPLUŞLARA SAĞLIKLAR

img

chıstına

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üstündeki yazılara bak vitaminde kullanım şekli yazar

bu benim vitamin mesela.Yemine damlat diyor.

img

hamso

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamso kardes, üzerinde "iğice" yazan bir seye ne kadar guvenilebilir :)) bu tip yazim hatalari beni cok sinir eder,cunku bana ozensizlik olarak gorunur. sonucta ticari bir sey ve insanlarin kullanimina sunuluyor. belki bi onyargi ama yine de o vitaminin markasi her ne ise soyler misin yanlislikla almayayim? ps: bu sadece kisisel bi dusuncedir ve anlik bi tepkiyle yazilmistir. ps2: ayrica kutu üzerindeki yaziyi yazan sahsi bol fiilimsi ve tamlama kullandigi icin tebrik ederim. keske gerekli yerlere 1-2 virgul falan sıkıştırsaydı. ps3: hayir edebiyat ya da turkce ogretmeni degilim :P

img

phyromane

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ