Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

Satılık Akvaryum

Elimdeki 80-26-70 (h) ölçlülerindeki yaklaşık 140 lt su alabilen akvaryumumu satıyorum.beyaz çerçeveli,plastik tam kapaklıdır.(akvaryum özel olarak yaptırıldığı için kapak da sonradan yaptırılmıştır)Akvaryum Özellikle discus beslemek arkadaşlar için yükseklik bakımından çok ideal olacaktır.Akvaryumla birlikte vereceklerim: - Mdf malzemeden akvaryum için özel olarak yaptırdığım masa. - Akvaryumun içinde bulunan 10 kg kadar çakıl. - Atman 200 w ısıtıcı - unistar hava motoru - kapağa monte edilmiş bir adet mavi osram, bir adet de sylvania grolüx florasan -sera''nın 30 ytl''ye satılan ph ölçeri. (sadece iki kere kullandım.100 kullanımlık) - hediye olarak iki tane 5 cm discus (snake skin ve blue diamond) 8 tane neon -2 adet büyük mango kökü (kütük) -bir miktar sera diskus ve tetra diskus yem Bütün bunların hepsine sadece 160 ytl istiyorum.Bir dış filtre aldığınız taktirde başka bir şeye ihtiyacınız kalmayacak.Pazarlık payı yoktur.Ayrı ayrı satış olmayacaktır,nakliye alıcıya aittir (evim Üçyol''da)

img

jackdempsey

18 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu arada İzmir''deyim.

img

jackdempsey

ÖZEL MESAJ

Ayrıca isteyen olursa elimdeki sadece bir ay kulladığım Has 750 lt-h dış filtreyi 40 ytl farkla vereceğim.İçi komple doludur(lav taşı,bioball,elyaf,sünger). Hepsi dahil 200 ytl. Buyrun.

img

jackdempsey

ÖZEL MESAJ

7 kök elodoa,3 kök anubias,10 kök saz,3-4 kök gül ve hava motorunuzun çıkışına takmak için unistar''ın 90 cm uzunluğundaki elastik borusu da hediye olarak verilecektir. (çok kullanışlıdır,istediğiniz şekle girer,hava taşı görevi görür)

img

jackdempsey

ÖZEL MESAJ

İST DE OLSAN ALMIŞTIM HEMEN .BENİM ELEMANA DİSCUS AKVARYUMU KURUCAM

img

fma55

19 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, hala akvaryum duruyor mu? izmirdeyim bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin. bir de foto varsa gönderirmisin.

img

tufi

18 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ