Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Bilgisiz Veterinerlerden BIKTIM

Merhaba arkadaşlar. Ben bu veterinerlerden bıktım artık. Arkadaşlar bakın herkez her veterinerin sölediğine inanıyor her meslek grubunda oldugu gibi veterinerler grubundada işini bilmeden etmeden yapan birsürü insan var hele sürüngenler konusunda gerçekten çok ama çok az bilgileri var. Burda yazan tecrübeli arkdaşların sözlerini dinlemenizi öneririm. BİRKAÇ ÖRNEK adam: uv lambası almayı düşünüyorum ne dersiniz? veteriner: ne gerek var masa lambası aynı şey görür biz öyle yapıyoruz (hay allahım yarabbim ya) adam : Hangi ısıtıcı daha uygun kaplumbagalara? veteriner: ne ısıtıcısı evin ısısı yeter ne gerek var ısıtıcıya(oracıkta saldırın ve bogun) bunun gibi birçok örnek daha ekeleyebiliriz Arkadaşlar internette bulabilceiz çok fazla kaynak var onları okuyun yada gerçekten sürüngenler hakkında bilgisi olan bir veteriner bulun (cok ararsınız ya)

img

bukotezo

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bilgili veteriner bilenler buraya bulunduğu ili, ismini ve telefonunu yazsınlar ki bir daha aramayalım.

img

beppomomo

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gercekten cok ıı olur bu veterıner adresı paylasma olayı.Ben ızmırı arastırcam,hadı bıras duyarlılık.Herkese kolay gelsın.Yakında haber verırım.

img

aylinak

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar izmirde oturuyorsanız eğer, KÖKEKUBA veteriner kliniğine gidin derim.Veteriner UĞUR DAYIOĞLU mutlaka yardımcı olacaktır.

img

asilergenoglu

21 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mersin'de www.tanvet.com sitesinden veterinere ulaşabilirsiniz.

img

beppomomo

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim dayım veteriner ve bu konuda çok bilgili herzaman kaplumbağama bakar we anlar veterinerium istanbulda o kliniği öneririm