Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

RESİM HIRSIZI

Arkadaşlar bu siteyi tanıma amaçlı girip sizin köpeklerinizin resimlerine bakarken hayatımın şokuna uğradım!Rody kullanıcı adına sahip şahıs,rody adı altında yayınladığı sibirya kurduna resim olarak benim 1998 doğumlu ve 7 yıldır benimle olan köpeğimin Mikey''in resmini koymuş..İlk 2 resim benimdir.www.havhav.com da dostlarımız bölümünde onu görebilirsiniz...Bu yanlışa bi son verilsin!Ve rody adlı arkadaşın yeterince cesareti varsa benimle yüzleşsin....Buyrun aşağıda arkadaşın yalanı.. http://www.hepsievcil.com/App/SizinEvciller/Detay.aspx?EvcilRef=151&BolumRef=10000

img

fast_girl

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

AYIP AYIP,gercekten ayıp)) boyle bır sıtede bunun olmaması gereklı bıze göre

img

bozkennel

ÖZEL MESAJ

Acaba dava açsan tazminat alırmısın :D ...

img

robbie34

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ALLAH ALLAH RODY ICIN COK UZULDUM HERHALDE HEP BIR KOPEGININ OLDUGUNU HAYAL EDIYOR BUNU COK ISTIYOR ONA SAHIPMIS GIBI HISSETMIS KENDINI OLABILIR BENIM DE HAYALIMDI 1.5 AY ONCE GERCEK OLDU RODY DILERIM SENIN DE HAYALIN GERCEK OLUR AMA BASKALARININ RESIMLERINI KULLANMAMALISIN DOGRU DEGIL

img

bruceulku

18 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anlayamadigim bi yer var. peki bu arkadas sizin kopeginizin resimlerini nerden bulmus?

img

ayn

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Biraz geç oldu kusura bakmayın ama..Rody isimli arkadaş Mikey''in resimlerini havhav.com dostlarımız bölümünden çaldı.........

img

fast_girl

ÖZEL MESAJ

Biraz geç oldu kusura bakmayın ama..Rody isimli arkadaş Mikey''in resimlerini havhav.com dostlarımız bölümünden çaldı.........

img

fast_girl

ÖZEL MESAJ