Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

PAKİSTAN DEPREMİNDE DOST 5 CANLI BULDU

Pakistandan aldığımız özel bir çağrıyla;ben ve Dost Dost K9 olarak gidip pakistanda yaptığımız 2 enkaz aramasının birinde 2,diğerinde 3 canlı kazazede tespit ettik.Bu kazazedeler canlı olarak kurtuldular bu güne değin dostun üzerinde emeği geçen herkese çok teşekkürler. Bir yeni haberde AKA ARAMA KURTARMA K9 VE AKUT K9 Birimlerindeki çalışmalarımızdan sonra şuan yeni ve genç bir dernekte Dost ve ben gönüllü olarak destek vermeye başlıyoruz.UMUT DOĞAL AFET ACİL YARDIM(Polis Şehit Aileleri Derneği aynı zamanda)K9 Biriminin oluşturulmasına ,işler hale gelmesine ve her türlü doğal afetlerde insanlara yardımcı olmayı hedefliyoruz.Herkesin yapabileceği bir şeyler var bu camiada herkesi insanların yararına olan bu gönüllü çalışmalarda aramızda görmek isteriz. Bizden desteklerini esirgemeyen sponsorlarım; EAGLE PACK(Holistic Natural Petfood)''e DOG MATE TREATS''e PET WAY VETERİNER KLİNİĞİ VETERİNER HEKİM:AYÇA BAYRAK''a TEŞEKKÜRLER Köpek Eğitmeni-Davranış Problemleri Danışmanı:Bora ERBEK DOST K9 +TRAINING _________________ Bora ERBEK

img

dostk9

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bende suan 2 tane alman kurdu yavrusu var yalniz kirma olabilirler dahada zaten 1 bucuk ayl1klar ama eger size bi yararlari olabilecekse size verebilirim!umarim bi yardimim dokunur!iyi gunler!buarada bana maille [email protected] dan ulasabilirisniz isterseniz!

img

iliminate186

18 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ