Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Timsah Beslemek

Mesaj Ekle

yasincakmak beye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben onceden timsah besledim ama simdi caiman timsahi almak istiorum zannediorsam bunlar alligator sinifina girior sunu farkettim siz hic yemek aksatmadi derken bunumu solemek istadiniz yemek yemeye zormu alisio aciklarsaniz sewinirim cogu hayvani besledim evimde kedim iguanam green tree python v bircok akvaryumum var birde caiman timsahim olsun dedim bilgilendirirseniz sevinirim

Selam yasin bey caiman timsahının bakımı cok kolay.japon balıgı bi de tavuk ciğeriyle beslenıyo.büyüdüğünde fareyle fılan beslıyebiliyosunuz.benimde caıman timsahım var askere gidiceğimden satmayı düşnüyorum eğer düşünürseniz size uygun veririm yaklasık boyu 30 cm.

img

yildirimer

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kime soylediniz anlamadim yasin bey demissinizde ben shark nese timsahi nerden aldiniz turkiyedenmi yoksa yurt disindanmi fiat ne kadar ogrenebilirmiyim bide nerde oturuosunuz

Fiyat 150 milyon.çiftehavuzlard oturuyorum.

img

yildirimer

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vala biraz dusunmem gerekio buldum biyerde ama yurt disinda 50$ bakalim getirebilirsek ii olur getiremessek seninkini alirim mecburum buna haber veriirim sagol ilgin icin

Selam İzmir carfeursadaki petshopta 6 aydır satılmayı bekleyen 50cm boyunda bir timsah var.Fiyatı 150 dolardı

img

deepfıshıng48

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, bu caiman timsahları büyüyo mu çok fazla?

img

schorcher

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ