Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Bitki Akvaryumları

Mesaj Ekle

ucuz kaliteli bitkiler

satılan Canlı(lar): anubias barteri ve anubias nana,cryptocoryne türleri,nesaea,rotala rotundifolia,crinum thaianum,aponogeton,microsorium, Adet Fiyatı:anubias barteri 5 ytl,anubias nana 5 ytl,cryptocoryne:3 ytl,nesaea:2,50 ytl,rotala rotundifolia:2,50 ytl, crinum thaianum:4 ytl aponogeton:3,50 ytl,microsorium:2,50 ytl,ince saz 1 ytl, Boyu:hepsinde yeni sürgünler var İli/Semti: b.çekmece İrtibat Bilgileri: Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: her yere kargo yada elden teslim b.çekmece Fotoğraf: Diğer Ek Bilgiler: isterseniz mailinize resimde yollayabilirim

img

redpapillon

17 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba hovcam bende tanganika balıkları var bunlara uygun karma bitki yapmak istiyorum ve gelişimleri için gerekli tertibat hakında bilgi verebilirmisiniz msn adresim [email protected] gündüzleri devamlı açık haber verirseniz çok emmnun olurum ilginiz için çok teşekkürler görüşmek üzere ...

img

balık74

18 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elinizde hala saz mevcut ise almak istiyorum mail adresim [email protected]

img

iduran

16 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] cyriptolardan bende alırım....mailden ulaşın arakdaşlar çoğ yoğun oluyorum...

anubias barteri 2,anubias nana 2,cryptocoryne:3 kök alıcam bana ulaşırmısın [email protected]

img

ezgidemir

17 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ