Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

REKLAM FİLMİ İÇİN EVCİL HAYVAN

Selamlar, Bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ama şu anda çekmekte olduğumuz bir reklam filmi ile ilgili hayvan castına ihtiyacımız var. Hayvan türü veya cinsi fark etmez. Bu forum basligi altina evcil hayvanlarınızın resimlerini eklerseniz değerlendirmeye alırım. Bizimle ilgili ayrıntılı bilgi için www.laylasirin.com adresine bakınız. Referanslarımız için http://www.laylasirin.com/Refferences.aspx Şimdiden teşekkürler, -------------------------- Leyla Sirin Casting & Model Agency Prof. Tarik Zafer Tunaya Sokak. Bagodalari Apt. No: 3/3 Gümüssuyu- Beyoglu IST. Gümüssuyu Askeri Hastanesi karsisi... +90 212 243 66 96

img

laylasirin

17 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam dostum benim gösteride kullandığım 2.5 metre boyunda evcil kaplan pitonum ve bir adet evcil örümcek maymunum var fakat ben şuan iskenderundayım numaram 0536 845 47 88

img

levreks

17 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğim mylove jack russell cinsi bir köpektir.çok yetenekli akıllı ve insanları kendine hayran bırakkan bir güzelliği vardır iki defa gazetede çıktı çok iyi futbool oynar topu ondan almak imkansız gibi bir şeydir.reklam filminizin konusunu bilmiyorum ama insanlar üzerinde my love etkisi çok güçlüdür.reklam filminizden oynamasından mutluluk duyarım

img

tubes

15 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ