Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

yetkililere

surungenler bolumunde cok az secenek var birazda degisik seyler yilanlar kurbagalar timsahlar bukalemun vb yani dis ulkelere uyum sagliyalim gerci hayatta sagliyamayızda nese ayrıca sitede hep satıs alıs ve yardimlasma uzerine kurulu birazda sitenin kendi urunlerini koyabilirseniz satis amacli ii olur

Mercan Shark katılıyorum sana sürüngenler kısmı biraz daha detaylı olsa güzel olucak

img

yeterama

19 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben yeni katıldım 15 gün önce timsah yavrusu aldım ama hiçbirşey yemiyor ne yapabilirim yardımcı olursanız seviirim mail adresim [email protected]

img

cardone

19 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

timsahin durdugu yerde isıtıcı varmi yoksa koy 26 flnolsun derece ayrica canli balik at japon birazda hayvani rahat birak eline fln alma cok yanasma bak bakalim yicekmi yerse korkma artık yem yemeye alisir daga yeni yeni yerine alismasi lazim

slm :) Evet arkadaşalr. Özellikle Akrep ve tarantula gibi canlılar için biraz daha özel sayfa ve satış için resim+fiyat+bilgi istiyoruz. merakla bekliyoruz. Benim Server var(Linux) site için yer ve domain verebilirim :) Erdoğan Bilgici Linux34.com

img

linux34

18 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ