Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Amerika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

diskus üretimine yardımcı alt zemin

Sudaki ph değerini asitsel bir ortamda stabilize eder. Zararlı bakteri alg eve fungusların oluşumunu engeller. Üretim akvaryumlarında kullanılmasında, suda yavaş çözülen hümik asit verir, bu doğurganlığı artırır. Suya sürekli ve yavaşça içerisinde bulunan trace element ve vitaminleri vererek suyun kalitesini yüksek tutar.Discus,kardinal neon…vb güney Amerika kökenli balık akvaryumlarında bu balık türlerinin yaşadığı ortam yumuşaklığını ve eskiliğini suya kazandırır suyu mineraller bakımından zenginleştirir ve benim tarafımdan 275 gr ağırlıkta ve 800 ml hacimde 10 ytl lik naylon torbalara bölünerek paketlenir ve siz akvaryumseverler için satışa sunulur..msn adresim [email protected] 535 853 60 17

img

hasanco008

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle yaptığın daha doğrusu sattığın şeyin ismi nedir.sıraya 1-h değerini asitsel bir ortamda stabilize eder demekle ne anlatıyorsun suya sağladığı asitlerle ph düşünü sağlar demek mi 2-şu alg meselesine gelince bilinçli üretim yapan insanlar zaten çok düzenli su değişimi yapar dediğin sorunda karşılaşamaz.tabi camları süngerle temizlediği sürece ve ışığı kontrol altına aldıkça. 3-suya sürekli humik asit verse suyun rengi ikin sonra kahveringi suya dönüşür balıkları göremezsin zaten şu kütükler bu işi yapar ama sağladığı humik asitin fazla bi etkisi olmaz çünkü suyun sertlik veren tuzlar sudan ayrılmadıkça ph düşüşe geçmez düşsebili tekrar hidrojen iyonlarının yardımıyla eski haline gelir.Doğurdanlığı artırmaz ph düşüşü balıkların üremesi için bir tetikleyici unsurdur doğol ortam gibi. 4-diğer yazdığınşeyler sadece güney amerika çikletleri için uygun ortam sağlanması için önemlidir buda discus üretimiyle bi alakası yoktur.Yanlış biyer varsa buyur tartışalım zaten bilinçli discus cu öyle şeylerle üretim yapmak istemez zaten yapamaz.

img

diamond

19 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üste yazdığın enbaşta h gördüşünüz yanlış yazmışım PH olacaktı

img

diamond

19 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ